Hesap Makinesi ile oyun olur mu? Calculator: The Game

Hesap makinesiyle eğlenceli bir oyuna hazır mısın? Calculator: The Game’i mutlaka dene, sevimli ve konuşkan bir hesap makinesiyle matematik bulmacaları çözmeyi çok seveceksin.

Calculator: The Game basit görünümünün ardında zorlayıcı bulmacalar barındırıyor. Elindeki hamle miktarını aşmadan, hedef sayıya ulaşmak için hesaplar yaparken bazen ter dökebilirsin. Oyunda sana güler yüzlü bir hesap makinesi eşlik ediyor. Bu sevimli makine, zamanla retro devreleri arasında gizlenen yeni fonksiyonlar ortaya çıkaracak.

Yapabileceklerin sadece toplama, çıkarma, çarpma ve bölmeyle sınırlı değil. Oyuna eklenecek özellikler sayesinde bir matematik sınavındaymış gibi hissetmene gerek kalmayacak. Şirin hesap makinesi ise bulmacalar arasında da eğlenmeni sağlayacak.

Hedefe ulaşmayı başaramazsan ipuçlarını kullanabilirsin, fakat her türlü kombinasyonu deneyerek de çözüm yoluna ulaşabileceğini aklından çıkarma. Matematikten hiç anlamayan biri olarak oyuna başlasan bile, sayıları ustaca kullanan bir dahiye dönüştüğüne tanık olacaksın! Calculator: The Game, ilk bakışta pek gösterişli görünmese de aslında mantık ve zeka gerektiren, çok ilgi çekici bir oyun. Oyundan aldığın keyfe sen de şaşıracaksın!

Calculator: The Game

 

 

 

Heiland’in avcısı, hoş geldin! Sana neler olduğunu hızlıca özetleyelim. Krallık bir ejderha tarafından lanetlendi ve canavarlar tüm toprakları ele geçirdi. Iyilerin tarafında mücadele etmeye ve kılıcını kuşanıp görevlerini yerine getirmeye var mısın?

Çoğu MMORPG’nin (devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu) aksine Dragon Project, kolaylıkla tek elini kullanarak oynayabilmen için tasarlanmış. Kahramanı hareket ettirmek için dilediğin yöne sürüklenen yeterli, kaçmak için ekranı kaydırmalı, kötülere saldırmak için ise üzerlerine dokunmalısın. Her gün işe ya da okula gidip gelirken yolda oynayabileceğin Dragon Project, oyun kumandalarını kullanırken zorlananların da rahatlıkla kontrol edebileceği mükemmel bir MMORPG.

Pek çok farklı görev üstlendiğin oyunda amacın ülkeyi ele geçiren canavarlara karşı savaşmak. Canavarları bozguna uğrattığı nda kazandığın malzemeleri, ihtiyaç duyduğun aletleri üretmek için kullanacaksın. Canavarlar ne kadar güçlüyse, kazandığın malzemeler de o kadar iyi olacak. Böylece daha etkili silahlar ve zırhlar üretebilecek sin.

Behemoth adlı kuvvetli canavarlar, senin becerilerini sınayacaklar. Diğer canavarlar gibi vahşi bölgelerde bulunmayan bu özel yaratıkları senin çağırman gerekiyor. Behemoth’ları yendiğinde yepyeni silahlar üretmek için levhalar kazanacaksın.

Hakiki bir canavar avcısına dönüşme ne yardımcı olmak için sana birkaç ipucu verelim:

  • Çabucak seviye atlamaya çabalamak yerine düşmanlarını yenmek için kullanacağın aletlerin yapımına odaklanmalıyız.
  • Değerli taşlar elde etmek için hikayeyi ve görevleri tamamla. Bu taşlarla Behemoth veya Magi’yi kullanabilir ve silahlarına özel güçler ekleyebilirsin.
  • Behemoth’ların da zayıf noktaları var. Mesela, Leider Reaper fiziksel saldırılardan çok Magi saldırılarından etkileniyor. Nasıl saldıracağın konusunda stratejik olmalısın.

15. seviyeye ulaştığında, oyunda daha fazla sosyalleşeceksin. Bir Lounge’a katılabilir ve birlikte savaşacağın müttefikler bulabilirsin. Dilersen Heiland krallığında tek başına savaş manda mümkün. Oyundaki yönlendirmeler sayesinde Dragon Project’i oynarken hiç takılmayacaksın. Ama oyunda o kadar çok görev var ki, hangisine katılacağına karar verirken zorlama bilirsin.

Hangi görevi seçersen seç, kötüleri acımasızca katledeceğin kesin.

Dragon Project

Bir cevap yazın