Austin’in tuhaf derecede güzel maceraları

Kahya Austin bildiğin video oyunu kahramanlarından değil, hatta bununla uzaktan yakından alakası yok. O ne tuhaf bir çizgi film karakteri, ne de kaslı bir savaşçı. O kel, daima papyon takıyor ve ailesinin evine geri taşınma aşamasında.

Eğer App Store’daki popüler oyunlara bakmayı alışkanlık haline getirdiysen, Austin’in insanın gününü aydınlatan gülüşüyle hem Homescapes hem de Gardenscapes ikonlarında karşılaşmış olmalısın. Her iki oyun da sıfırdan zirveye yerleşmeyi başardı, üstelik oldukça kısa bir sürede.

Nasıl mı? Homescapes, tıpkı Austin’in bir önceki oyunu Gardenscapes gibi, fazlasıyla akıllıca tasarlanmış bir oyun. Geliştirici Player’ın yapım aşamasında insanların App Store’da en çok nelerden keyif aldığını araştırdığına eminiz. Muhteşem bir hikaye örgüsüyle Candy Crosshair eşleştirme mekaniğini Sims’i andıran dekorasyon sistemiyle birleştirmek, tam da bu yüzden tek kelimeyle zekice bir fikir.

Farklı elementlerin böylesine büyük bir uyumla bir araya gelmesi dikkat çekici. Yeni arkadaşımız Austin’in ailesinin tozlu ve eski evine yeniden hayat vermesine yardımcı olmak için buradasın. Tamamladığın her seviye için yıldız kazanacak, bu yıldızlarla duvar kağıdı, hali ve diğer eşyaları satın alıp gerekli geliştirmeleri yapacaksın.

Burada içine dalabileceğin derin bir dünya var. Austin ve ailesinin hem birbirleriyle hem de diğer karakterleriyle diyaloglarına tanık olabilir ve her biri fazlasıyla eksantrik bu karakterleri kendi habitatlarında keşfedebilirsin.

Eğer Austin ve ailesinin, hatta aile dostlarının neler yaptığını merak edersen, Facebook’vari ‘Homescape’ akışına göz at. Tabii ki, Austin’in kendisine ait ve (gerçekten) gerçek bir de Instagram hesabı mevcut.

Uzun lafın kısası Photoscape’de birçok şey oluyor: Bulmaca, ev dekorasyonu ve hikaye anlatımının sürükleyici karışımı bugüne dek milyonları etkisi altına aldı. Henüz Austin’in tuhaf derecede güzel maceralarına dahil olmadıysan şimdi tam zamanı.

Homescapes

 

 

Bonus Uygulama: BTFIT: Indoor Gym Exercises

Egzersiz yaparken yanında sana eşlik edecek bir arkadaşının olması, odaklanmanın sağlayıp, motivasyonunu tazeleyerek sağlık ve fitness hedeflerinde büyük fark yaratabilir.

Sen de böyle bir egzersiz arkadaşı arıyorsan işte karşında, BTFIT. Uygulama, dinamik ve deneyimli çevrimiçi kişisel antrenörleri sayesinde egzersiz düzenine kişisel bir bakış açısı getiriyor. Yoga egzersizleri ne, planlı fitness derslerine, karın kası antrenmanlarına, kardiyo dans derslerine, askeri eğitim antrenmanlarına ve çok daha fazlasına dilediğin yerde ulaşabilirsin.

Başlamak için öncelikle profilini oluştur. Uygulama, kas geliştirmekten forma girmeye kadar farklı hedefler için en uygun egzersizleri sana sunacak. BTFIT ayrıca yakacağın kalori miktarı gibi, aktivite seviyene göre alacağın sonuçları da tahmin edecek.

Uygulamanın en iyi tarafı ise dilediğin yerde egzersiz yapmak için kullanabilmen. İster salonunda, ister arka bahçende, ister seyahat ederken BTFIT i kullanabilirsin. Yani spor salonuna üye olmana gerek yok! Üstelik uygulama Apple Watch ve HealthKit ile uyumlu olduğu için gelişimini kolayca takip edebilirsin.

Evinde son moda spor ekipmanlarının olmaması hiç sorun değil. Uygulama, yalnızca kendi bedenini kullanarak gerçekleştirebileceğin egzersizler sunuyor ve hatta dersleri takip etmek için Apple TV’ni kullanmana da izin veriyor.

BTFIT, Brezilyalı spor salonu zinciri Bodytech tarafından tasarlandı. Uygulamanın ücretsiz sürümüyle 20 dakikalık egzersiz veya pilates gibi grup derslerine erişebilirsin. Premium abonelik ise sınırsız ders erişiminin yanı sıra tercihlerine göre en iyi antrenmanları hazırlayan algoritma temelli kişisel bir antrenör sunuyor.

Spor giysilerini dolabının derinliklerinden çıkar. Kişisel antrenörün seni bekliyor.

BTFIT: Indoor Gym Exercises

Bir cevap yazın