Blek ile Eğlence Katlanıyor ve Süper Güçlerini Açığa Çıkar

Blek’te müzikli bir bölüm olduğunu pek kimse bilmez.

2013’te yayınlanan bu muhteşem bulmaca oyunu kısa süre içinde olumlu eleştiriler aldı ve çok sayıda ödül kazandı. Oyunda amacın ekrana çizgiler çizerek renkli hedefleri vurmak. Blek’i Yılan oyununun modern ve deneysel bir versiyonu olarak düşünebilirsin.

Blek’in geliştiricisi Kunabi Brother, stüdyonun ikinci oyunu FROST’un yapım aşaması sırasında sırf eğlence olsun diye Blek’e müzikli bir sürpriz eklemiş.

Blek’i indiren milyonlarca kişiden biriysen, bu sürprize ulaşmak için tek yapman gereken oyunu oynarken ekranın altındaki düğmeye (yani iki daireye) dokunarak menüyü açmak.

Ardından dalgalı ve renkli simgeye dokun ve oynamaya başla. Biraz oynadıktan sonra farklı çizgiler çizmenin belli bir rota üzerinde nasıl etkiler yarattığını göreceksin. Muhteşem bir bulmaca oyunu olan Blek’e yaraşır sadelikte küçük bir sürprizle karşılaşmaya hazır ol.

Eğer daha önce hiç Blek oynamadıysan, App Store’daki en eğlenceli yapımlardan biri olan, sezgilere dayalı bu bulmaca oyunuyla en kısa zamanda tanışmalısın. Üstelik müzikli bölümü sayesinde Blek oynamak artık çok daha zevkli. lyi eğlenceler!

 

 

 

Süper güçlerini açığa çıkar

Eğer tek bir süper gücün olabilseydi bu ne olurdu? Belki uçmak ya da görünmez olmak. Ya da sonrasında bulaşık yıkama derdi olmadan, bir parmak şıklatmasıyla hazırlayabileceğin akşam yemeği. Ne yazık ki bunların hiçbirini garanti edemeyiz. Ama sana, benzer süper güçleri uygulamalardan ödünç almanın sırlarını verebiliriz.

Bu uygulamalar seni (tabii ki) bir süper kahramana çevirmeyecek. Ancak sana zaman kazandıracak larını, kendinin en iyi versiyonuna ulaşmana yardımcı olacaklarını ve yüzüne bir gülücük konduracaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

 

Süper güç

New Workout, egzersiz hedeflerine göre sana özel bir plan oluşturan bir sanal fitness eğitmeni. Uygulamada farklı zorluk seviyeleri ve bölgelere göre sekiz egzersiz kategorisi mevcut. Sınırlarını zorlayacak bir rutin için HIIT ve atlet kategorilerine mutlaka göz at.

New u – Fitness, Sağlıklı Yaşam

 

 

Işınlanma

Tuvalet kağıdı ya da kedi maması stokların tükenmek üzere. Bakkala gidip bunları satın almaya ne enerjin, ne de vaktin var. Işte böyle anlarda uygulamalar istediğin ürünleri sana ışınlayarak günü kurtarabilir. İşin iyi tarafı, bu işlem için proton ve nötronları ayırmana gerek bile olmaması.

getir uygulaması

 

 

Her dili anlayabilme

Çince, Fransızca, Almanca ve Ispanyolca’yı şıp diye anlayıp konuşmaya başlasan harika olmaz mıydı? translate Converse tam 38 dilde gerçek zamanlı konuşmaları tercüme edebiliyor. Tek yapman gereken sen veya bir başkası konuşurken turuncu ekrana dokunmak ve uygulamanın sihrini konuşturmasına tanıklık etmek.

iTranslate Converse Çeviri

 

 

Şekil değiştirme

MSQRD ile bir pandanın görünümünü ödünç alabilir, hayran olduğun ünlüye dönüşebilir ya da gözlerinden lazer ışınları çıkarabilirsin. Uygulamanın her geçen gün genişleyen dijital maske kataloğu hem çok gerçekçi, hem de çok eğlenceli!

MSQRD – Live Filters & Face

 

Bir cevap yazın