Daha iyi fotoğraflar çek – Gimbse Camera

İron Marines’le galaksiler arası maceralara atılırken, her an işlerin daha da karışabileceğini hissedeceksin.

Bu gerçek zamanlı strateji oyununda uzay askerlerinin komutanını oynayacak ve taktik oluşturma yeteneklerini amansız düşmanlar karşısında sınayacaksın. Dost karakterleri Full ordusundan kurtarmaktan düşman robot fabrikasının enerji kaynağını devre dışı bırakmaya kadar, çıktığın her görevde elini çabuk tutmalısın.

Sonsuz uzaylı akınlarının her yönden saldırmasına ve acımasız robotlara karşı durmaya hazır ol. Oyunun sürprizlerini bozmak istemiyoruz, bu yüzden adımlarını dikkatlice atmanı ve sırtını kollayan birimlere dikkat etmeni önermekle yetinelim.

Uruguaylı Ironhide Game Studio’nun baş oyun tasarımcısı Gerson Da Silva, “Iron Marines, türün hayranları olarak mobil platformlarda hep oynamak istediğimiz RTS (gerçek zamanlı strateji) oyunu. Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor olan bu oyunun her adımında stratejinizi duruma göre değiştirmelisiniz. ” diyor.

Iron Marines’in ilk iki dünyası, oynayan herkesi büyülüyor. 10 görev içeren buzlarla kaplı bir dünya da oyuna yeni eklendi. Daha önceki dünyalarda öğrendiğin taktiklerin, bu yeni görevlerde hayatta kalmak için yeterli olmayacağını söyleyebiliriz.

Da Silva, Bu üçüncü dünyada düşman bölüklerinden çok daha verimli bir şekilde kurtulmalısınız. Ekrana dokunarak saldırıları odaklama stratejisi, her zamankinden daha önemli. ” diyor.

Haydi komutan! Silahlarını ve kahramanlarını her zamankinden daha da zorlu bir macera için hazırla. Saldırı başlasın!

Iron Marines

 

 

 

Telefon kameraları gün geçtikçe daha becerikli oluyor ve etrafımızdaki dünyayı kaydetme yöntemleri arasındaki önemlerini artırıyor. Bu yüzden artık flu ve çarpık fotoğraflara hiç yer yok. Neyse ki Gimbse Camera, dünyaya bakış açını değiştirecek.

Bu yetenekli fotoğraf asistanı, araç takımı sayesinde fotoğraf kompozisyonlarının her yönü üzerinde mutlak ve kapsamlı bir kontrol kurmanı sağlıyor.

Uygulama, her fotoğrafa özel bir şekilde kameranda değişiklikler yapıyor ve böylece gerçek bir fotoğraf makinesi objektifinin sunduğu çeşitliliği sağlıyor. Renk filtreleri, pozlama düzeltmeleri ve gelişmiş otomatik odaklanma seçenekleri bir harika. Ama Gimbse Camera’nın en çok öne çıkan özelliği, gerçek zamanlı bakış açısı düzeltme özelliğiyle fotoğraflarına çektiğin şeye göre en uygun kadrajı uygulaması.

Horizon Mode, otomatik olarak ufuk çizgisini hizalıyor. Böylece gün batımı fotoğrafların mükemmel gözükecek. Architecture Mode ise olağan dışı açılardan çektiğin fotoğraflardaki bozulmaları düzeltmeye yardımcı oluyor.

Çarpık fotoğraflar otomatik olarak düzleştiriliyor. Referans çizgileri ise görüntünün nasıl olacağını fotoğraf çekmeden önce gösteriyor.

Eğer her zaman o mükemmel fotoğrafı arıyorsan, Gimbse Camera sana bu amacına ulaşabilmen için gerekli tüm araçları sunuyor.

Gimbse Camera

Bir cevap yazın