Hızlı ve kolay otel rezervasyonu – Hotel Tonight

Hotel Tonight, büyük indirimlerle son dakikada otel rezervasyonu yapmak isteyenlerin ilk başvurduğu araçlardan biri.

Uygulamanın hizmetleri artık son dakika rezervasyonlarında daha fazlasını kapsıyor. Hotel Tonight, lüks tatil köylerinden huzurlu pansiyonlara kadar dünyanın dört bir yanından otellerin boş odaları için özel anlaşmalar imzaladı. Ayrıca en fazla 100 gün önceden yapılan rezervasyonlar için avantajlı fiyatlar da sunuyor.

Her işletme Basic (Sade), Hip (Popüler) veya Luxe (Lüks) gibi kategorilerden biri ile simgeleniyor. Böylece otele vardığında seni neyin beklediğini bileceksin. Ayrıca havuz, spor salonu ve evcil hayvanlara uygunluğu gibi özelliklere göre aramanı filtreleyebilirsin. Lüks çatı katı odaları, süitler ve VIP deneyimleri için ekranın sonuna kadar kaydırarak High Roller fırsatlarına göz at. Otele birkaç kilometre uzaklıktaysan yeşil renk ile simgelenen Geo Rate indirimlerinden de faydalanabilirsin.

Rezervasyonu tamamlamak da çok kısa sürüyor. Sadece birkaç dokunuşla bile rezervasyon yapabilirsin. Çoğu rezervasyon ile Hoteltonight uygulama içindeki concierge hizmetinden de yararlanılabiliyor. Bu yardımcı hizmet seni restoran önerilerinden tiyatro biletleri ne kadar pek çok konuda uzman olan biriyle iletişime geçiriyor.

Hotel Tonight

 

 

Sana en uygun uygulamaları bulmak için az çömelme hareketi yapmadık. Hatta ağırlıklı mekik çektik, köprü kurduk… Zones for Training denver im alabilmek için de bir hayli ter döktük. Bu şekilde spor yaparken kalp atışı verilerini toplayan harika bir egzersiz takip uygulaması keşfetmiş olduk.

Zones, özellikle Apple Watch’un dan en iyi şekilde yararlanabilmen için tasarlanmış. 50 dakikalık bir direnç egzersizinden önce, Watch’unda Zones’un Oynat düğmesine basarsan (biz de öyle yaptık), uygulama kalp atışı verilerinin kaydını tutmaya başlayacak. Egzersiz yaparken Watch’unu kontrol etmen gerekmediği için uygulama dikkatini hiç dağıtmayacak. Ancak Sağlık uygulamasındaki Kaynaklar sekmesine dokunarak Jones’un tüm verilerine erişmesini ve bu verilerin uygulamada en doğru şekilde yer almasını sağlamayı da unutma.

Apple Watch’un yoksa bile Zones’u kullanman mümkün. Sağlık uygulaması üzerinden Zones’u Strava, Runtastic ve Nike+ Run Club gibi başka egzersiz uygulamalarına bağlayabilir ve verilerinin Jones’a aktarılmasını sağlayabilirsin.

Kaslarını geliştirmeye ara verdiğinde, hangi kalp atış aralığı bölgesinde ne kadar süre geçirdiğini gösteren, kolaylıkla takip edebileceğin grafikler üzerinden performansına dair detayları öğrenebilir ve vücudunun egzersizlere nasıl tepki verdiğini anlayabilirsin. Örneğin 5 km koştuysan ve 2. Bölge’yi (maksimum kalp atış hızının %60-70’i) aşamadıysan, biraz daha hızlı koşmayı deneyebilirsin.

En son güncellemeyle, Pro paketine sahip kullanıcılar artık beşinci geliştirme bölgesine de erişebiliyor. Bu sayede egzersizlerine dair çok daha detaylı bilgi edine biliyorlar. Uygulamanı nasıl verimini gösterebilmesi için ise birkaç haftalık egzersizlerden veri toplaması gerekiyor.

Yeterli veriyi topladığında, uygulamanın rengarenk sekmeleri arasında gezinerek zamanla kalp atış hızını ne kadar geliştirdiğini (yani egzersiz sonrasında normal kalp atış hızına dönme süresinin ne kadar kısaldığını) veya koşarken temponu ne kadar artırdığını görebilirsin.

Bu sekmeleri sana ait verilerle doldurmak isteyecek, egzersiz yapmak için motive olacaksın!

Zones for Training

Bir cevap yazın